Vonkajšie teplomery

V našej kategórií Vonkajšie teplomery nakúpite tovar už od 11.4 €. K najčastejšie kupovaným patrí Biely nástenný teplomer Antic Line Classic a Liatinový nástenný teplomer Esschert Design Frog, ale aj Koberec Universal Amira, 140 x 200 cm. Zákazníci dobre hodnotia najmä Biela plachta z bavlny Benlemi Jersey, 90 x 190 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Vonkajší teplomer Kitchen Craft Living Nostalgia K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Liatinový vonkajší teplomer na okno Esschert Design Antique Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Nástenný bridlicový vonkajší teplomer Ego Dekor Plain, 45 x 10 cm. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Vonkajšie teplomery a budete naozaj spokojní.

Koberec Universal Amira, 140 x 200 cm

Poďte von, lákajú vás kúsky Ego Dekor ! Romanticky ladené a prírodou inšpirované kúsky nie sú iba krásne na pohľad, ale aj kvalitné spoľahlivé kúsky na každý deň. Teplomer meria hodnoty od -30...

Teplomer Antic Line Thermometre

Vintage štýl a nádych dávnych čias, taká je značka Antic Line. A predovšetkým všetky jej bytové doplnky , ktoré akoby sa k vám domov presunuli z dobovej fotografie zhotovenej pred sto rokmi.