Uskladnenie oblečenia

V našej kategórií Uskladnenie oblečenia nakúpite tovar už od 4.4 €. K najčastejšie kupovaným patrí Súprava 3 vakuových úložných obalov Compactor XLarge Vacuum Bags, 80 x 130 cm a Čierno-biela škatuľa s priehradkami Bigso Box of Sweden Jakob, ale aj Ochranný vak na oblečenie Compactor Anton, dĺžka 100 cm. Zákazníci dobre hodnotia najmä Organizéry do zásuvky InterDesign Linus, 15 x 30,5 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Úložný box na zips Compactor Daman Range Large Zipper Box, 46 x 20,5 cm K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Sada 2 čiernych úložných boxov s vakuovým obalom Compactor Black Edition XXL, 125 l Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Vakuový úložný box na oblečenie Compactor Signature Tahiti 3D Vacuum Bag, 125 l. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Uskladnenie oblečenia a budete naozaj spokojní.

Čierny úložný box Compactor Box

Dovoľte majstrovi organizácie, značke Compactor, nech sa vám postará o prehľadný a útulný domov! Jej kúsky prichádzajú s rýchlymi a inovatívnymi postupmi pre upratovanie a vďaka estetickému...

Biely úložný box Compactor

Počítate doma každý centimeter? Pri myšlienke, kam uskladníte tú hromadu sezónneho oblečenia, si trháte vlasy? Práve vám by sa hodili úložné boxy, ktoré všetko krásne skryjú.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: