Úložné boxy na oblečenie

V našej kategórií Úložné boxy na oblečenie nakúpite tovar už od 6.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí Úložný box na zips Compactor Daman Range Large Zipper Box, 46 x 20,5 cm a Sada 2 čiernych úložných boxov s vakuovým obalom Compactor Black Edition XXL, 125 l, ale aj Vakuový úložný box na oblečenie Compactor Signature Tahiti 3D Vacuum Bag, 125 l. Zákazníci dobre hodnotia najmä Úložný box Domopak Urban, 25 × 45 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Vákuový organizér Compactor Marine, výška 15,5 cm K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Svetlobéžový vákuový box Compactor, šírka 42 cm Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Vákuový organizér Wenko Soft, 40 × 25 × 42 cm. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Úložné boxy na oblečenie a budete naozaj spokojní.

Čierny úložný box Compactor Box

Dovoľte majstrovi organizácie, značke Compactor, nech sa vám postará o prehľadný a útulný domov! Jej kúsky prichádzajú s rýchlymi a inovatívnymi postupmi pre upratovanie a vďaka estetickému...

Biely úložný box Compactor

Počítate doma každý centimeter? Pri myšlienke, kam uskladníte tú hromadu sezónneho oblečenia, si trháte vlasy? Práve vám by sa hodili úložné boxy, ktoré všetko krásne skryjú.