Nástenky a tabule

V našej kategórií Nástenky a tabule nakúpite tovar už od 6.4 €. K najčastejšie kupovaným patrí Modrá sklenená tabuľka na poznámky Leitz Cosy a Súprava 50 bambusových štipcov Bambum Mendy, ale aj Magnetická tabuľa na chladničku Balvi Talk. Zákazníci dobre hodnotia najmä Pieskovohnedá kovová nástenka PT LIVING Perky, 34,5 x 52,5 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Tabuľová samolepka s tekutou kriedou Ambiance Apple Blackboard K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Nástenná drevená dekorácia s kolíkmi na zavesenie fotiek Dakls Ruseno Home Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Magnetická tabuľa na chladničku Balvi Planner. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Nástenky a tabule a budete naozaj spokojní.

Čierna kovová nástenka, 50 × 70 cm

Na spomienky a pripomenutie. Na túto štýlovú kovovú nástenku môžete pripevniť fotografie z dovolenky, lístky z kina alebo úlohy, ktoré treba splniť. Bude vyzerať perfektne nad vaším pracovným...

Bambusový kolíček Bambum Chacha

So značkou Bambum je stolovanie ľahšie a štýlovejšie. Prírodné materiály vyzerajú štýlovo a navyše sú ohľaduplné voči životnému prostrediu. Varte a prestrite s bambusom aj vy.