Interaktívne hračky

V našej kategórií Interaktívne hračky nakúpite tovar už od 12.4 €. K najčastejšie kupovaným patrí Sada 3 hračiek pre rozvoj motoriky Legler Loop a Súprava 2 topánok na trénovanie viazania šnúrok Legler Coloured, ale aj Drevená výuková hračka pre 4 ročné obdobia Legler Seasons. Zákazníci dobre hodnotia najmä Drevená hračka pre rozvoj motoriky Legler Insect Motor V akcií kúpite aktuálne produkt Hračka Legler Threading Apple K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Detská hračka Legler De×terity Rabbit Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Detská drevená skladacia hračka Cow. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Interaktívne hračky a budete naozaj spokojní.

Hračka Legler Threading Apple

Dostaňte červíka do jeho dierky v jablku! Teda nie priamo vy, ale vaše deti. Táto hra ich dokáže zabaviť na celé hodiny, napomáha rozvoju trpezlivosti aj ich manuálnej zručnosti.

Detská drevená skladacia hračka Cow

Skladacia hračka, ktorá deti nielen zabaví, ale aj niečo naučí. Je priamo stvorená pre malých objaviteľov od 18 mesiacov veku . Pre vnímanie prvých tvarov a hmatových skúseností bude skvelým...

Detské drevené počítadlo Legler Abacus

Legler je kráľ v kráľovstve hračiek ♥ Všetky kúsky od tejto značky sú drevené, vďaka čomu sú odolnejšie a trvácnejšie, než bývajú hračky plastové. Navyše sú skonštruované tak, aby vaše ratolesti...

Zvieracia abeceda Legler

Výučbová pomôcka deti vzdeláva zábavnou formou. Zvieratká pomáhajú pri spoznávaní zástupcov zvieracej ríše, zatiaľ čo písmenká a čísla sa angažujú pri budovaní gramotnosti.