Parametre a popis produktu

Antikoro otvárak na fľašu a plechovky Metaltex Bottle, dĺžka 19 cm – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.4 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. S týmito kuchynskými doplnkami spoznáte, že varenie je hračka. Koniec nekonečným hodinách strávených v kuchyni. Značka Metaltex je odborník na vytváranie šikovných pomocníkov do kuchyne. Vďaka ich jednoduchému dizajnu a kvalitnému spracovaniu s nimi pozvdvihnete každé varenie na vyššiu úroveň.

Viac informácií a fotografií k produktu

Ďalšie podrobnosti k produktu:

E-shop Bonami.sk predáva tento tovar Antikoro otvárak na fľašu a plechovky Metaltex Bottle, dĺžka 19 cm za výhodnú cenu 4.4 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Bonami.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Zistiť dostupnosť

Cena✅ ️4,40€
Dostupnosť➡️ skladom
Hodnotenie
(84.6%)
Kde kúpiť🛒 Obchod Bonami.sk

Mikuláš

Produkt Antikoro otvárak na fľašu a plechovky Metaltex Bottle, dĺžka 19 cm má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Otvárače aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Sidónia

Výber tovaru v kategórií Otvárače som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Bonami.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Anton

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Monika

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Hubert

Ak potrebujem kúpiť Otvárače, tak určite nakupujem v Bonami.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Linda

Moje hodnotenie je 100%.

Otvárač so zásobníkom zátok Joseph Joseph BarWise

Joseph Joseph, to sú pomocníci, na ktorých je radosť pozerať. Sú nielen krásni, ale aj nesmierne praktickí. V kuchyni tak zrazu strávite vďaka šikovným riešeniam o polovicu menej času!

Otvárak Westmark Hermetus

Vyrobené v Nemecku, overené viac ako 50-ročnou tradíciou a vytvorené tak, aby všetky vaše kuchynské problémy boli minulosťou. Westmark je majstrom v tom, ako si uľahčiť život, a to aj vďaka tomuto...

Sivo-biely otvárak na konzervy Fackelmann Food & More

Béžové prestieranie z imitácie kože ZicZac Togo, 33 x 45 cm

Kolekcia Bar & Wine od poprednej nemeckej značky Fackelmann premení váš domáci bar na takmer profesionálnu záležitosť. Obsahuje tento moderný otvárač , s ktorým ľahko otvoríte aj plastové zátky.

Kliešťový otvárač na konzervy Westmark Gentle

Aby vás varenie bavilo, je potrebné mať po ruke tie správne nástroje. Riad od Westmark vás prevedie prípravou receptu od lopárikov, cez panvicu či hrniec až na tanier.

Veľký otvárač na pivné fľaše Antic Line Beer, výška 45 cm

Cena, akcia, zľavový kód

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 31.01.2023

Hodnotenie:
(84.6%)