Batérie

V našej kategórií Batérie nakúpite tovar už od 3.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí Súprava 10 alkalických baterií EMOS GP Super AAA a Alkalická batéria EMOS GP Super 9V, ale aj Súprava 4 alkalických baterií EMOS GP Ultra Plus AAA. Zákazníci dobre hodnotia najmä Súprava 2 lítiových baterií EMOS GP AAA V akcií kúpite aktuálne produkt Lítiová batéria EMOS GP 9V K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Súprava 4 alkalických baterií EMOS GP Ultra Plus AA Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Súprava 10 alkalických baterií EMOS GP Super AA. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Batérie a budete naozaj spokojní.

Alkalická batéria EMOS GP Super 9V

Alkalické batérie EMOS GP Super nájdu využitie najmä v prístrojoch s malým dlhodobým odberom prúdu, ako sú napríklad diaľkové ovládače, kalkulačky či bezdrôtové snímače. Oproti obyčajným...

Lítiová batéria EMOS GP 9V

Výkonné lítiové batérie EMOS GP sa hodia najmä do detektorov plynu, dymu či najrôznějších snímačov. Postarajú sa o bezchybný chod vášho domu a váš pokojný spánok, nech ste kdekoľvek.