VI. ročník Medzinárodného bridžového turnaja grófa Jána Zamoyského

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Ľubovnianske múzeum – hrad (kultúrna inštitúcia Prešovského samosprávneho kraja) v spolupráci s Towarzystwom Krzewienia Kultury Fizycznej Poprad Muszyna zorganizovali dňa 7.12.2013 VI. ročník Medzinárodného bridžového turnaja grófa Jána Zamoyského. Turnaja sa zúčastnilo 8 párov, milovníkov tejto kartovej hry, z Poľska a Slovenska. Po zaujímavom a napätom turnaji sme sa dozvedeli od hlavného rozhodcu p. Adama Waśka mená víťazov. Víťazmi 6. ročníka sa stali hráči zo Slovenska. Hlavnou cenou boli exkluzívne slnečné okuliare. Turnaj sa uskutočnil v hoteli KOMEKO.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>